آغاز ثبت‌نام تقاضای ماموریت‌وانتقال اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

ثبت‌نام ماموریت‌وانتقال اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 12 ظهر  شنبه  آغاز می‌شود. این بار برخلاف سال‌های گذشته ثبت‌نام از طریق سامانه اینترنتی خواهد بود.

دکتر علیرضا وحیدی، مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا خبر داد سامانه ماموریت‌وانتقال اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از شنبه متقاضیان ماموریت‌وانتقال را ثبت‌نام خواهد کرد. او گفت: «بخش‌نامه جدید ماموریت و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، 27 اردیبهشت از سوی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی به واحدهای دانشگاهی ابلاغ شد. در این بخشنامه ضوابط ماموریت و انتقال، جدول زمان‌بندی و شیوه بررسی درخواست متقاضیان ماموریت و انتقال و سایر موارد مرتبط اعلام شده است.»

وحیدی خبر داد برخلاف سال‌های گذشته، ثبت‌نام اینترنتی خواهد بود و گفت: « از این پس، ماموریت و انتقال اعضای هیات علمی از طریق سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی به نشانی http://amoozesh.iau.ir صورت می‌پذیرد و نیازی به تکمیل فرم‌هایی که در سال‌های پیش برای موافقت واحدهای مبدا و مقصد و هیات‌های اجرایی صورت می‌گرفت نیست. هه امور مربوط به ماموریت‌ها و انتقال از طریق این سایت انجام می‌شود.»

وحیدی هم‌چنین تاکید کرد نحوه همکاری در احکام کارگزینی صادر شده برای اعضای هیات علمی که در یک واحد دانشگاهی دیگر مامور شده‌اند باید به این صورت ثبت شده باشد:

حکم کارگزینی در واحد مبدا:

نحوه همکاری: مامور به (واحد مقصد)

حکم کارگزینی در واحد مقصد:

نحوه همکاری: مامور از (واحد مبدا)

وحیدی گفت: «در صورتی که در حکم‌های کارگزینی این مورد رعایت نشود بررسی و ادامه فرایند ماموریت و انتقال امکان‌پذیر نیست و باید این موارد دوباره در کارگزینی واحدهای مبدا و مقصد اصلاح شود.»