ترجمه و ویرایش تخصصی

گروه اساتید برتر در زمینه ترجمه تخصصی و ویرایش تخصصی متون علمی و خصوصا مقالات انگلیسی نیز فعال است. این گروه افتخار دارد گامی موثر در پیشبرد اهداف علمی کشور برداشته و به عنوان یک ویراستار تخصصی و نیتیو انگلیسی، زمینه ساز پذیرش و چاپ تعداد بیشماری از مقالات ایرانیان در مجلات علمی و بین المللی شده است. تیم ویراستاری اساتید همگی دارای مدرک دکتری آموزش زبان انگلیسی و مترجمی بوده و چندین سال است بعنوان ویراستار در مجلات مختلف بین امللی فعالیت دارند. مهمتر اینکه همگی تحصیلکرده خارج از کشور بوده اند.

با توجه به سابقه درخشان و موفق این گروه تخصصی در ویرایش و ادیت برای موسسات مهم و بین المللی همانند ،Elsevier یا Springerاین موسسه در لیست موسسات قابل قبول برای ویرایش مقالات قرار دارد.

اعتقاد ما بر این است که بسیاری از دانشجویان، پژوهشگران و اساتید محترم ایرانی، توانمندی لازم برای نگارش مقالات علمی را در رشته تخصصی خود را دارند. اما در عین حال ویرایش مقالات آنها توسط یکی از متخصصان همان رشته که علاوه بر تخصص در رشته مربوطه، زبان مادری ویرایشگر، انگلیسی است، می تواند در بهبود کیفیت مقاله تاثیر بسزایی داشته باشد. بی شک پذیرش و چاپ مقالات در نشریات و مجلات بین المللی ISI نیازمند متنی روان و نگارشی درست می باشد.

از انجاییکه بسیاری از نشریات و ژورنال های بین المللی در فرایند پذیرش مقاله شما، در خواست نامه تاییدیه ویرایش (Certification Letter) توسط یک ویرایشگر نیتیو انگلیسی (Native English Editor) می کنند، گروه اساتید برتر آماده است تا در صورت درخواست نامه تاییدیه ویرایش را برای شما ارسال نماید. این نامه تاثیر بسیار بالایی در پذیرش مقاله شما داشته و توصیه می گردد به همراه مقاله خود به ژورنال ارسال گردد.

آیا می دانید، بیش از هفتاد درصد مقالات علمی که توسط متخصصان نگارش می شوند، نیازمند ویرایش انگلیسی هستند.

آیا می دانید، علت اصلی عدم پذیرش و چاپ مقالات علمی بیش از هشتاد درصد متخصصان غیر انگلیسی زبان، ضعف درنگارش مقاله است نه کیفیت علمی آن.

ترجمه و ویرایش تخصصی مقاله ISI

گروه تخصصی ترجمه و ویرایش انگلیسی اساتید برتر، در زمینه مشاوره نگارش، ترجمه ، ویرایش مقالات تخصصی رشته های مختلف در ژورنال هایISI فعالیت می کند. این مرکز یک دارالترجمه ساده نبوده بلکه با همکاری متخصصان بزتر داخلی برای بخش ترجمه و ویرایشگران خارجی که زبان مادری آنها انگلیسی می باشد، برای بخش ویرایش، زمینه ساز پذیرش و چاپ آنها در ژورنال ها و مجلات معتبر خارجی ISI می باشد.

ما به شما پیشنهاد می کنیم چنانچه مقاله خود را به زبان انگلیسی نوشته اید، آن برای ویرایش کامل به ما ارسال دارید. گروه ما، با بهره گیری از افراد متخصص در رشته شما، آن را ویرایش نموده و جهت چاپ در مجلات علمی آماده می کند. لطفا نگران کیفیت اولیه مقاله نگارش شده توسط خود نباشید. تمامی مقالات نگارش کامل شده و پس از آن بدون اشکال خواهند بود. این کار سبب می شود که به تدریج ضمن کسب اعتماد به نفس در شما، کیفیت نگارش شما بهبود یافته و در آینده مقالات بهتری بنویسد.

چگونگی ارسال مقاله برای ترجمه و ویرایش

گردش کار در چند گام انجام می گیرد.

گام نخست: ارسال فایل مقاله و فایل مشخصات نویسنده

در این گام، لازم است که فایل مقاله به صورت فایل Word.doc، یا Latex از طریق آدرس ( info@asatidebartar.com)، ارسال گردد.

لطفا قبل از ارسال، تمامی رفرنس ها، شکل ها و جداولی که نیاز به ویرایش ندارند، را حذف نمایید. این کار سبب کاهش هزینه شما شده و احتمال سرقت ادبی را به صفر می رساند. لطفا عنوان مقاله تحت هیچ شرایطی حذف نگردد.

گام دوم: محاسبه هزینه

پس از دریافت فایل مقاله، هزینه آن با توجه به تعداد کلمات، مدت زمان و کیفیت اولیه مقاله نگارش شده محاسبه و نتیجه از طریق ایمیل به اطلاع نویسنده می رسد. این کار حداکثر در ۴ ساعت پس از ارسال مقاله ، انجام می گیرد.

گام سوم: پرداخت هزینه

در این گام هزینه توسط نویسنده پرداخت می شود.

گام پایانی: تحویل مقاله ویرایش شده به نویسنده

در این مرحله، مقاله ویرایش شده، پس از ۳تا ۷ روز، از طریق ایمیل به نویسنده ارسال می گردد. در پایان این مرحله چنانچه نویسنده مقاله به هر دلیل نسبت به کار انجام شده، اعتراضی داشته باشد، می تواند مراتب را از طریق ایمیل ( info@asatidebartar.com) به مدیرسایت اطلاع دهد. بدیهی است پس از بررسی، اقدام لازم جهت بر طرف کردن نقص انجام خواهد شد.

هزینه ویرایش مقاله در موسسه اساتید برتر

افتخار ما این است که علاوه بر دقت، سرعت و کیفیت برتر خدمات، هزینه عادلانه ای برای این خدمات ارایه می کنیم.

نحوه محاسبه هزینه انجام خدمات ترجمه، ویراستاری و ویرایش مقالات انگلیسی بسیار شفاف و دقیق بوده و به صورت ترکیبی از کیفیت نگارش اولیه مقاله و تعداد کلمات آن می باشد. با توجه به بررسی کارشناسان ما، به طور کلی هر یک از مقالات ارسالی از نظر کیفیت نگارش، در چند سطح قرار می گیرند. هزینه با توجه به جدول زیر تعیین می گردد.

کیفیت اولیه مقاله قبل از ویرایش مفهموم سطح نحوه محاسبه هزینه (تومان) بر اساس تعداد کلمات مقاله قبل از ویرایش
سطح یک مقاله کاملا گویا بوده ولی حداقل ۱۰ اشکال ویرایشی و گرامری دارد (تعداد کلمات ×۷۰)
سطح دو مقاله کاملا گویا بوده ولی حداقل ۲۰ اشکال ویرایشی و گرامری دارد (تعداد کلمات ×۸۰)
سطح سه مقاله کاملا گویا بوده ولی حداقل ۳۰ اشکال ویرایشی و گرامری دارد (تعداد کلمات ×۹۰)
سطح چهار مقاله کاملا گویا بوده ولی حداقل ۴۰ اشکال ویرایشی و گرامری دارد (تعداد کلمات ×۱۰۰)
سطح پنج مقاله کاملا گویا بوده ولی حداقل ۵۰ اشکال ویرایشی و گرامری دارد (تعداد کلمات ×۱۱۰)
سطح شش مقاله کاملا گویا بوده ولی حداقل ۶۰ اشکال ویرایشی و گرامری دارد (تعداد کلمات ×۱۲۰)

لازم به ذکر است که در مورد کلیه مقالات، ویرایش کامل و دقیق صورت گرفته و پس از اتمام کار، مقاله بدون نقص و اشکال خواهد بود. تفاوت در هزینه ها، فقط به دلیل تفاوت در کیفیت نگارش اولیه مقاله است.

متوسط مدت زمان لازم برای ویرایش مقاله، ۷ تا ۱۰ روز کاری پس از پرداخت ، در نظر گرفته شده است.

در صورت تقاضا، امکان انجام ویرایش ۲ روزه (با حدود ۴۰ در صد هزینه بالاتر)، ۴ روزه (با حدود ۲۵ درصد هزینه بالاتر) امکان پذیر است.

در صورت نیاز به خدمات بازنویسی و رفع خطر سرقت ادبی ، لطفا در زمان ارسال مقاله ، درخواست گردد.

هزینه ترجمه مقاله در موسسه اساتید برتر

نوعترجمه ترجمه نقره ایهزینه (تومان)برای هر کلمه ترجمه طلاییهزینه (تومان)برای هر کلمه مدت زمانلازم توضیحات
از فارسیبه انگلیسی ۴۵ ۶۵ ۳ روز پس از ترجمه، تایپ انجام خواهد شد
از انگلیسیبه فارسی ۳۰ ۴۵ ۳ روز پس از ترجمه، تایپ انجام خواهد شد

ترجمه نقره ای:ترجمه توسط مترجم با رشته تحصیلی مرتبط با رشته شما، تایپ. این نو ع ترجمه فقط برای متون عمومی است.

ترجمه طلایی: ترجمه توسط مترجم با رشته تحصیلی مرتبط با رشته شما، بازبینی توسط مترجم زبان انگلیسی با تجربه، تایپ .

توجه:

مقالات علمی باید حتما ترجمه طلایی شده و پس از آن ویرایش نیتیو شوند.

در این حالت هزینه ترجمه طلایی و ویرایش نیتیو توسط ادیتور تخصصی و انگلیسی زبان به همراه گواهی تضمین کیفیت برای هر کلمه ۶۵+ ۷۰ (۱۳۵) تومان خواهد بود.

برای پرداخت هزینه ، مشخصات کارت و شماره حساب به همراه صورتحساب به شما اعلام خواهد شد.

از انجاییکه بسیاری از نشریات و ژورنال های بین المللی در فرایند پذیرش مقاله شما، در خواست نامه تاییدیه ویرایش (Certification Letter) توسط یک ویرایشگر نیتیو انگلیسی (Native English Editor) می کنند، موسسه اساتید آماده است تا در صورت درخواست نامه تاییدیه ویرایش را برای شما ارسال نمایید. این نامه تاثیر بسیار بالایی در پذیرش مقاله شما داشته و توصیه می گردد به همراه مقاله خود به ژورنال ارسال گردد.