مرکز پژوهشی آموزشی اساتید برتر…

ارسال شده توسط در تاریخ Aug 16, 2015 در دسته‌بندی نشده | 0 دیدگاه

مرکز پژوهشی آموزشی اساتید برتر…

متاسفانه بیشترکارهای پژوهشی که در کنفرانس های داخلی ارائه می شود هیچگونه بازتاب بین المللی ندارد و درمقاله های بین المللی به آنها رفرنس داده نمی شود و این یکی از مشکلات اصلی مقاله های چاپ داخل کشور چه بصورت کنفرانس و چه در مجلات داخلی می باشد.

مرکزپژوهشی وآموزشی اساتید برتربا درنظر گرفتن این مشکل عمده از یکسال پیش رایزنی های خود را با ویراستاران مختلف مجلات خارجی که بصورت آی اس آی (ISI)نمایه شده اند آغاز نمود تا اینکه توانست نظر مساعد چند مجله را برای چاپ مقالاتی که در کنفرانسهای داخلی ایران ارائه می شوند را جلب نماید وتمایل دارد آنها را به صورت انگلیسی در مجلات بین المللی بصورت نسخه ویژه به چاپ برساند.

یکی از ویژگی عمده این روش، چاپ مقاله ارائه شده در کنفرانس با کمترین هزینه در مجلات آی اس آی (ISI)می باشد. برای مثال، برای چاپ یک مقاله در این مجلات حداقل دویست دلار بدون در نظر گرفتن هزینه های دیگر مانند ترجمه و ویرایش بایستی هزینه شود در حالیکه برای چاپ آنها بصورت نسخه ویژه (Special Issue)حداکثر ۱۰۰ دلار لازم است .

این مرکز با بهره گیری از بهترین مترجمان ایرانی و ویراستاران خارجی آمادگی دارد تا مقالات ارائه شده در کنفرانس های داخلی یا مقالاتی که قرار است در کنفرانس ارائه شود را به زبان انگلیسی ترجمه نموده و بعد از ویرایش آنها توسط ویراستاران خارجی،آنها را در مجلات مختلف ISIدر کلیه رشته های علوم انسانی،فنی مهندسی،علوم پایه وسایررشته های غیرپزشکی و پزشکی به چاپ برساند.

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>